Robert Janowski poprowadzi program „Aż chce się żyć” w Telewizji Polsat

Robert Janowski poprowadzi program „Aż chce się żyć” w Telewizji Polsat

22 kwietnia w Telewizji Polsat wystartuje nowy miniserial dokumentalny „Aż chce się żyć”. Jego bohaterowie podzielą się swoimi życiowymi historiami i opowiedzą o powodach, dla których znów zaczęli cieszyć się życiem. W świat bohaterów programu widzów wprowadzi aktor i wokalista Robert Janowski, ambasador kampanii „9 milionów powodów”.

 „Aż chce się żyć” to dziewięć poruszających historii. Widzowie poznają bohaterów, dla których życie nie zawsze było łatwe, jednak udało im się pokonać trudności, by teraz cieszyć się pełnią życia. Każdy odcinek to nowa opowieść o pasji, wyzwaniu i miłości. Program prowadzony będzie przez znanego szerokiej publiczności Roberta Janowskiego, ambasadora kampanii „9 milionów powodów”.

W każdym odcinku spotka się on z innym bohaterem, by poznać historię jego życia. Każdy z nich w szczerej rozmowie opowie o trudnych chwilach, walce z przeszkodami, ale przede wszystkim, o tym jak ponownie pokochał swoje życie. Do programu zaproszono ludzi w zróżnicowanym przedziale wiekowym,  z różnych rejonów Polski – małych i dużych miast, a także na różnych etapach życia. Wszyscy oni, pomimo użytkowania protezy zębowej cieszą się pełnią życia.

W programie widzowie poznają bohaterów już jako ludzi cieszących się życiem i  realizujących swoje pasje. Jednak ich codzienność nie zawsze była kolorowa. Wysłuchałem opowieści o ich przeszłości i wiem, że włożyli wiele pracy, by wrócić na właściwy tor – mówi Robert Janowski, prowadzący „Aż chce się żyć”.  – Poznałem pasjonatów sportów ekstremalnych, miłośników śpiewu i tańca oraz osoby, dla których relacje z rodziną i bliskość z nimi są najważniejsze w życiu. Wszyscy oni zarażają optymizmem, a swoją postawą pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Za produkcję i koncepcję kreatywną „Aż chce się żyć” odpowiada producentka Lulu Production Olga Cerkaska. Reżyserem produkcji jest Grzegorz Jankowski, a autorem zdjęć wielokrotnie nagradzany Klaudiusz Dwulit („Belfer”, „Cicha noc”, „Wołyń”).

Sponsorem programu jest marka Corega, organizator kampanii „9 milionów powodów”. Premierowy odcinek „Aż chce się żyć” pojawi się na antenie Telewizji Polsat 22 kwietnia br. Program emitowany będzie w każdą niedzielę o godz. 18.40, tuż przed „Wydarzeniami”.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Aż_chce_się_żyć_ o programie TV_POLSAT.pdf

pdf | 292 KB

Pobierz
768x432.jpg

grafika | 126 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Proteza zębowa to nie wstyd! Zadbaj o swój uśmiech, by czuć się komfortowo na co dzień

temu

Wokół tematu protez zębowych krąży wiele nieprawdziwych i krzywdzących mitów. Niestety wielu z nas ulega takim stereotypom, w tym także ich użytkownicy. Takie myślenie rzutuje negatywnie na samopoczucie, pewność siebie i samoocenę osób korzystających z protez. Odczuwają oni wstyd, który ogranicza ich w codziennym życiu, przez co często zamykają się w domu i odcinają się od rodziny, przyjaciół oraz pasji. Jednak nie musi tak być. Każdy użytkownik protezy może cieszyć się pełnią życia, bez ograniczeń i poczucia wstydu.
Cała prawda o noszeniu protez zębowych w różnym wieku

temu

Aż 69% osób noszących protezy zębowe nie skończyło jeszcze 70 lat[1]. Chociaż posiadanie protezy kojarzy się najczęściej z osobami starszymi, to jak pokazuje raport „9 milionów powodów – użytkownicy protez zębowych w Polsce”, już w wieku 40-50 lat, czy nawet po 30 roku życia może pojawić się potrzeba jej wstawienia[2]. Jednak niezależnie od wieku, ważne jest, by w prawidłowy sposób dbać o protezę, a dzięki temu cieszyć się komfortem każdego dnia. 
Higiena protez zębowych. Stomatolog przypomina, że pielęgnacja protez jest tak samo ważna, jak naturalnych zębów.

temu

Proteza zębowa jest w Polsce najpopularniejszym sposobem radzenia sobie z dużymi brakami w uzębieniu[1]. Nosząc całkowitą lub częściową protezę nie należy zapominać o jej odpowiedniej pielęgnacji. Dentyści przypominają, że dbanie o nią jest tak samo ważne, jak w przypadku naturalnych zębów, o czym wielu pacjentów zapomina. Ekspert kampanii „9 milionów powodów”, stomatolog, dr n. med. Maciej Michalak tłumaczy, jak dbać o protezę i o czym należy pamiętać przy jej użytkowaniu. 
Protezy zębowe - tabu, czy temat, o którym należy mówić?

temu

9 milionów Polaków posiada protezę zębową, co oznacza, że ponad ¼ ludności naszego kraju ma braki w uzębieniu. Dlatego też temat protez zębowych nie dotyczy wyłącznie wąskiej grupy, a sporej części społeczeństwa. A jednak protezy zębowe stanowią niepotrzebne tabu, na podstawie którego powstało wiele mitów odnośnie ich użytkowania. To właśnie z nimi walczy kampania „9 milionów powodów”, w myśl której każdy z 9 milionów użytkowników protez zębowych ma swój własny powód, by w pełni cieszyć się życiem - bez poczucia wstydu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.